Top.Mail.Ru
שירות לקוחות: 03-563-16-16
ברוכים הבאים אורח אתה יכול להתחבר או ליצור חשבון

תקנון ותנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר המכירות leonardovisconti.com (להלן: "האתר"), אשר מופעל, מנוהל ובבעלות חברת Radanim Trading LTD בע"מ ח.פ 515200921.

לשם הנוחות בלבד מנוסח התקנון בלשון זכר, אולם האמור בו מתייחס לגברים ולנשים כאחד ומקום בו נכתבים הדברים בלשון רבים הכוונה היא גם ללשון יחיד ולהיפך.

בכל שאלה ו/או בעיה הנוגעת לאתר, ניתן לפנות למוקד השירות:
בדואר האלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. או בטלפון: +97235631600. ניתן גם להסתייע בטופס "שאלות נפוצות"

בכל בעיה טכנית באתר, ניתן לפנות למרכז התמיכה:.
בדואר האלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.או בטלפון: +97235631600. ניתן גם להסתייע בטופס "עזרה טכנית"

1. הגדרות

א. "החברה" - חברת Radanim Trading LTD בע"מ ח.פ 515200921.
ב. "משתמש/ רוכש" – כל אדם, חברה, גוף או יישות משפטית אשר עושה שימוש באתר או בשירותים המוצעים בו על ידי החברה.
ג. "ספק" – יצרן ו/או יבואן ו/או מפיץ ו/או ספק של מוצר ו/או שירות הנמכרים באתר.
ד. "פעולה" - כל פעולה מעבר לקריאת המפורסם באתר לרבות הצעת רכישה ו/או הרשמה לקניה, פרסום תגובה, הבעת דעה וכו'.

2. כללי:

א. הקניה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. חובה לקרוא את התקנון בכללותו ובעיון רב, שכן ביצוע כל פעולה באתר מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה ומהווה הסכם מחייב בינך לבין החברה. אי הסכמה לאילו מן התנאים המפורטים בתקנון מונעים ממך את השימוש באתר.

ב. החברה שומרת על זכותה לעדכן מדי פעם ופעם את התקנון, לפי שיקול דעתה הבלעדי, מכל סיבה שהיא ומבלי ליתן על כך הודעה מראש. התקנון הקובע הינו התקנון העדכני ביותר מבחינה כרונולוגית, אשר ייכנס לתוקפו החל מרגע פרסומו באתר והוא יבוא במקום כל גרסה קודמת לו אף אם היא ספציפית יותר.

ג. החברה שומרת על זכותה לסרב הנגשת האתר או לחלקים ממנו לכל משתמש לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא התראה מוקדמת במקרה של מסירת פרטים שגויים, סירוב ביצוע העסקה על ידי חברת האשראי, אם נמצא כי המשתמש מבקש לפגוע באתר ו/או בחברה ו/או בספק.

ד. לחברה שמורה הזכות להפסיק את פעילות האתר בכל עת, ולכל מטרה ללא הודעה מראש.

ה. החברה ו/או האתר אינם אחראים ולא יישאו באחריות באופן ישיר או עקיף לכל נזק שהוא בגין כל עילה שנגרמו, אם וככל שנגרמו, למשתמש בקשר (ישיר או עקיף) עם האתר, השימוש בו, המוצרים, השימוש בהם, בשל הפסקת פעילות האתר (באופן זמני או קבוע) ו/או הספקים.

ו. ככל שמופיע קישור (Link) חיצוני באתר, החברה ו/או האתר לא יהיו אחראים באופן כלשהו – ישיר או עקיף – לתכניו של אותו קישור, המידע שמתפרסם בו, תמונות המופיעות בו, הסתמכות על כל אלו וכל נזק, הוצאה ואבדן רווחים, ישיר ו/או עקיף, שנגרמו כתוצאה ו/או בקשר עם אותו קישור חיצוני.

ז. מובהר, כי יתכן שבשל תקלות טכניות ו/או הצורך בתחזוקת האתר, הצעות של משתמשים לא יוגשו או יתעדכנו. בעשות המשתמש פעולה באתר הוא לוקח על עצמו את האחריות המלאה לכל נזק, הסתמכות, הוצאה, אבדן רווחים וכיוצ"ב תוצאות העלולות להיות לתקלות שכאלו.

3. הספק
א. אחריות החברה ו/או האתר מוגבלת לגובה עלות המוצר למשתמש בלבד. האחריות על טיבו של המוצר חלה על הספק שלו ע"פ החוקים והתקנות להגנת הצרכן.

ב. כל המידע המופיע באתר, לרבות הצעות מסחריות ו/או פרסום של צד שלישי (להלן: "המידע"), לגבי המוצרים השונים, ובכלל, הינו מידע כללי בלבד.

ג. אין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות לאופן הפעילות של המוצרים הנמכרים בו. האתר לא יהיה אחראי לשום נזק, ישיר או עקיף, אשר ייגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות על מידע המופיע באתר ו/או בקישורים לאתרים אחרים ו/או כל מקור מידע פנימי/ חיצוני אחר ו/או שימוש במוצרים אשר נמכרים על ידו.

ד. נתוני הפריטים אשר נמסרים באתר הם כפי שנמסרו על ידי הספק והם באחריותו הבלעדית. האתר ו/או החברה לא יהיו אחראים לתוכנם ונכונותם של נתונים אלה.

ה. החברה ו/או האתר אינם אחראים לאיכות המוצרים, התאמת המוצרים לצרכי המשתמשים, השירות של המפרסמים, זהות היצרנים של המוצרים וכיוצ"ב עניינים הקשורים באופן כלשהו, ישיר או עקיף, למוצרים ו/או לספק.

ו. ויודגש: מדי פעם נוהג הספק לשנות את אריזת המוצר ו/או את עלוני המידע וזאת מבלי ליתן על כך הודעה. האתר ו/או החברה לא תשא באחריות ביחס לשינוי הנ"ל אם כי אנו משתדלים לעדכן את האתר בכל מידע שמתקבל ביחס למוצר.

ז. תמונות המוצרים המופיעות באתר הנן להמחשה בלבד, כפי שנמסרו לאתר על ידי הספק, לצרכי פרסום באתר.

4. מטרת האתר והשירותים הניתנים בו

א. האתר הינו אתר אינטרנט המספק שירות מקוון, אינטראקטיבי, ומאפשר למשתמש בו לרכוש מוצרים ו/או שירותים במחירים אטרקטיביים.

ב. הליך הרכישה באתר הינו כדלקמן:

(1) לחיצה על הוספה לעגלת הקניות של הפריט המבוקש. (מספר הפריטים שנבחרו וסה"כ סכום
הרכישה יופיעו במרכז של המסך. נתונים אלו ישמרו גם בעת כיבוי המחשב).
(2) עם סיום בחירת הפריטים, לוחצים על הקישור "לקופה".
(3) הרשמה לאתר או הזדהות (משתמש רשום).
(4) ביצוע תשלום ואימות נתונים.
(5) אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח ו/או לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריו של הלקוח
ו/או לכל מקום ו/או בכל דרך שהיא בהתאם לבחירת הלקוח בהליך הרכישה.

ג. לחברה זכות בלעדית לביטול המכירה בשל טעות אנוש ו/או טעות טכנית אודות פרטי העסקה ובכלל זה, פרטי המוצר, תנאי התשלום וכו'. במקרה שכזה, תשלח החברה למשתמש הודעה בהתאם לכתובת הדואר האלקטרוני כפי שצוינה על ידו. החברה לא תהיה אחראית אם המשתמש לא קיבל את ההודעה מכל סיבה שהיא.

ד. האתר ו/או החברה לא יישאו באחריות כלשהי להפרעות, תקלות, זמני תגובה, וירוסים או כל גורם אחר אשר עלול להפריע או לפגום בשירותי האתר ו/או לגרום נזקים כלשהם.

ה. האתר ו/או החברה לא יישאו באחריות כלשהי לנזקים אשר ייגרמו למערכת המחשב ו/או לתשתיות של המשתמש, אובדן מידע, או כל נזק אחר הנובעים משימוש באתר.

5. תנאי השימוש

א. רשאי להשתתף במכירות תושב ישראל אשר מלאו לו 18 שנים שברשותו כתובת דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט וכרטיס אשראי אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות האשראי הפועלות בישראל כדין, ותקף ביום ביצוע הפעולה.

ב. השימוש באתר ובתכנים המפורסמים בו הינם לשימוש אישי. אסור השימוש באתר לצרכים מסחריים. שימוש באתר שלא לשימוש אישי מקנה לחברה את הזכות לאסור כניסתו של המשתמש לאתר.

ג. כדי לרכוש מוצר או שירות יש לציין תחילה שם משתמש או מספר ת"ז וסיסמא אישית, אשר תלווה אתכם בכל הרכישות ו/או השימוש באתר. לאחר מכן הנכם מתבקשים לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה כגון: כתובת, דוא"ל אלקטרוני, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי. תנאי הכרחי לביצוע רכישה הינו הרשמה לאתר.

ד. באחריות המשתמש לעדכן על כל שינוי בפרטיו.

ה. באחריות המשתמש לשמור על סודיות פרטי חשבונו לרבות סיסמתו האישית. עצם ביצוע פעולה באתר משמעה הסכמת המשתמש לקבל על עצמו אחריות לכל הפעולות המבוצעות בחשבונו או סיסמתו באתר.

ו. המשתמש באתר מצהיר ומתחייב כי המידע שסופק על ידו הינו מלא ומדויק וכי אינו מתחזה ו/או עושה שימוש בחשבון של אחר.

ז. יודגש, למען הסר ספק, כי מסירת פרטים כוזבים, התחזות לאדם אחר או שימוש בפרטי כרטיס אשראי של אחר בהעדר הרשאה מהווים עבירה פלילית.

ח. אין לעשות שימוש בלתי מורשה באתר זה. אין להפיץ, להעתיק, לשכפל ו/או להציג את תכולת האתר באתרים אחרים או פרסומים אחרים, ללא אישור מראש ובכתב מהחברה. אין לעשות שימוש בלוגו של האתר, בזכויות יוצרים ו/או בקניין רוחני כלשהו של האתר ו/או החברה ללא אישור החברה מראש ובכתב.

ט. המשתמש אחראי כלפי האתר, החברה, משתמשים אחרים וספקים בכל מעשה או מחדל בהתאם להוראות הדין.

י. המשתמש ו/או מי מטעמו יצייתו להוראות התקנון.

6. תשלום ודמי ביטול

א. המחירים המצוינים באתר כוללים מע"מ, למעט אם צוין אחרת.

ב. המחיר המוצג עבור המוצר ו/או השירות אינו משקף בהכרח את המחיר הנמוך ביותר ומוצע למשתמש להשוות מכירים, טרם ביצוע הרכישה ובדיקה זו הינה על אחריותו בלבד.

ג. עסקה שאושרה מהווה קניה של המוצר המחייבת את המשתמש בתשלום מלא עבור המוצר ו/או השירות במחיר שהוצג באתר.

ד. ביצוע הקנייה מהווה הסכמת המשתמש לגבות מחשבון כרטיס האשראי שלו את הסכומים בגין הרכישות אשר בוצעו על ידו.

ה. סירבה חברת האשראי לאשר את הרכישה ו/או את התחייבות המשתמש – תבוטל רכישת המוצר ו/או השירות, הם לא יסופקו והמשתמש יחויב בדמי ביטול כמפורט להלן.

ו. החברה אינה אחראית בגין חיוב כספי ו/או ריבית ו/או יתרת חובה ו/או כל עמלה ו/או חיוב אחר שמבצע גורם שלישי (בנק ו/או חברת אשראי) בגין הרכישה.

ז. המשתמש יכול לבטל את הרכישה בטרם אישורה ללא כל חיוב. ביטול הרכישה לאחר אישורה (אף אם טרם נשלח אישור על ביצועה) , יחויב בדמי ביטול בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א 1981.

ח. האתר יחליף או יחזיר את תמורתו של כל מוצר פגום, אשר נמסר למשתמש בהתאם לתנאי ההחזר כדלקמן: המוצר הוחזר תוך 14 יום. המוצר הוחזר באריזתו המקורית מבלי שנעשה בו כל שימוש, או שנעשה בו שימוש מזערי עד שנמצא פגום. המוצר יישלח בדואר ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .שמו ופרטיו המלאים של המשתמש יצורפו למוצר. המשתמש יתיר למפעילי האתר להעביר את שמו וכתובתו לספק של המוצר.

7. אבטחת מידע, סודיות ושמירה על הפרטיות

א. העסקאות באתר מאובטחות בטכנולוגיית SSL, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום אבטחת מידע. על ידי שימוש בטכנולוגיה זו המידע בדבר הפרטים האישיים בכלל ופרטי כרטיס האשראי בפרט, מוצפנים ומאובטחים. יחד עם זאת, היות ולא ניתן ליתן אבטחה מוחלטת, המשתמש המוסר פרטיו באתר עושה זאת על אחריותו בלבד.

ב. החברה מתחייבת כי המשתמש ישלם את החיוב שהוסכם בין הצדדים ולא מעבר לכך, אף במקרים של חיוב ביתר בשל פרצה באבטחה.

ג. בביצוע פעולה באתר מתיר המשתמש לחברה לעשות שימוש בפרטים שנמסרו על ידו לצרכים פנימיים. כן מתיר המשתמש לחברה להעביר לו באמצעות אמצעי התקשורת שצוינו על ידו עדכונים ומסר פרסומי מכל סוג שהוא לרבות מסרים המכילים תוכן העונה על ההגדרה "דבר פרסומת" על פי תיקון 40 לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב -1982. המשתמש רשאי להודיע לחברה על רצונו להסיר כתובתו מרשימת הדיוור של החברה ע"י שליחת הודעה ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

ד. החברה מתחייבת שלא להעביר פרטי משתמש לצד שלישי, ללא אישור המשתמש מראש ובכתב, למעט לצורך מתן השירותים למשתמש באתר. אולם, החברה תענה לכל בקשה למסירת מידע – כולל מידע אישי ומידע פרטי – אם תוגש בהתאם להליך חוקי, כגון צו חיפוש, צו בית-משפט וכו'.

ה. החברה תהא פטורה מאחריות לכל נזק שהוא, ישיר או עקיף, ובכלל זה, פגיעה בשם טוב, הפרת חוזה וכיוצ"ב שייגרם בשל פגיעה בסודיות פרטי המשתמש, דליפת פרטי אמצעי תשלום ו/או פרטי ספקים.

ו. רישומי מחשב עיבוד הנתונים של האתר ו/או החברה, המנהל רישום ממוחשב של כל הפעולות באתר יהוו ראיה לכאורה לאמור בהן.

8. זכויות יוצרים וסימני מסחר

א. האתר כולל חומר המוגן בזכויות יוצרים, סימני מסחר וזכויות קנין רוחני אחרות, לרבות, תוכנות, תמונות, גרפיקה מלל וכו'.

ב. העתקה כלשהי, הפצה, שידור, פרסום, קישור, או שינוי אחר של אתר זה או כל הנמצא בו ללא רשות מפורשת בכתב של החברה אסורה בהחלט.

9. הדין והסמכות השיפוטית

א. הדין החל על כל הקשור באתר זה הוא הדין הישראלי בלבד, בין אם מדובר במשתמש תושב / אזרחי ישראל ובין אם לאו.

ב. בכל מקרה של מחלוקת תהא לבתי המשפט בתל אביב הסמכות הבלעדית לדון בתביעה.

להתחבר or צור חשבון